FIZYKOTERAPIA

To część medycyny fizykalnej, w której na organizm oddziałuję się rozmaitymi bodźcami fizycznymi takimi jak światło, prąd elektryczny, magnetyzm, ultradźwięki, niską temperaturę w celu pobudzenia procesów biologicznych w tkankach. Zabiegi fizykalne pomagają zlikwidować ból, obrzęki, stany zapalne, stymulować lub łagodzić bądź goić.

Zabiegi fizykalne można podzielić na następujące kategorie:

FIZJOTERAPIA W SPORCIE

Nie pozwól, by kontuzja wyeliminowała twoje sportowe hobby

Centrum Medyczne Alpejska to prywatna klinika fizjoterapeutyczna, dzięki możesz szybko wrócić do uprawiania dyscypliny, bez względu na rodzaj kontuzji. Fizjoterapia prowadzona jest przez wybitnych specjalistów, dla których sprawność pacjentów jest wartością nadrzędną. Dokładają wszelkich starań, aby leczenie kontuzji przebiegało sprawnie i bez żadnych komplikacji. Wykwalifikowani fizjoterapeuci podchodzą do każdego pacjenta indywidualnie. Ustalają kompletny program zabiegów i ćwiczeń, które mają pomóc w powrocie do sportu.

Dzięki nim nie tylko zapobiegniesz poważnym urazom, ale i skrócisz okres regeneracji oraz znacząco przyspieszysz powrót do pełnej sprawności. Nasza klinika fizjoterapeutyczna pomoże Ci również dowiedzieć się, w jaki sposób przygotować się do aktywności, by uniknąć kolejnych urazów. Oferujemy szeroki zakres zabiegów i metod leczniczych – nie tylko tych tradycyjnych, ale również zgodnych z najnowszymi trendami w fizjoterapii.

Centrum Medyczne Alpejska to klinika działająca w mieście Warszawa, a w szczególności na osiedlach Wawer i Anin. Fizjoterapia przygotuje do sportu i wyleczy kontuzje. Już teraz zgłoś się do nas, by poznać szczegóły oferty.