Prywatna rehabilitacja  -  Warszawa Wawer

Urazy i kontuzje, złamania i skręcenia, operacje związane z narządem ruchu czy kręgosłupem – to tylko część poważnych problemów zdrowotnych, które nie mogą zostać zbagatelizowane. Urazy barku, kontuzje kolana czy zespół cieśni nadgarstka wymagają wdrożenia specjalistycznych procedur leczenia. W każdym z tych przypadków konieczna jest rehabilitacja będąca warunkiem skutecznego wyleczenia oraz szybszego powrotu do zdrowia oraz normalnego funkcjonowania i komfortowego wykonywania codziennych obowiązków.

Rehabilitacja barku, kolana, ręki...

Centrum Medyczne Alpejska – jako prywatna klinika rehabilitacji – oferuje szereg zabiegów, dzięki którym pacjenci powracają do pełnej sprawności w znacznie krótszym czasie. Odpowiednio dobierane zestawy ćwiczeń, zajęcia grupowe i indywidualne, a także zabiegi z zakresu kinezyterapii czy fizykoterapii to gwarancja doskonałych efektów. Dzięki nim możemy przywrócić np. pełną sprawność nogi czy ręki po skomplikowanych złamaniach. Ponadto przeprowadzimy rehabilitację stawu biodrowego po operacji, a także pomożemy pozbyć się uporczywego bólu szyi. Nasza poradnia rehabilitacyjna to odpowiednie miejsce, jeżeli potrzebujesz zabiegów, które podniosą Twoją sprawność ruchową.

Zatrudniamy wyłącznie najlepszych specjalistów z zakresu rehabilitacji medycznej, a także fizjoterapeutów, dla których wartością nadrzędną jest zdrowie i dobro pacjenta. Dlatego dokładają wszelkich starań, by cały proces rehabilitacji przebiegał sprawnie i nie wiązał się z dyskomfortem pacjenta. Dysponując przy tym zaawansowanym sprzętem, skracają okres oczekiwania na powrót do normalnego funkcjonowania w codziennym życiu. Nasze Centrum Medyczne Alpejska działa w mieście Warszawa, w dzielnicy Wawer, w Aninie. Jednak nasza oferta skierowana jest do wszystkich osób (także spoza miasta), które chciałby skorzystać z pomocy naszych wykwalifikowanych specjalistów (rehabilitanci, fizjoterapeuci) w dziedzinie rehabilitacji.