1 View

Szanowni Pacjenci!

Od stycznia 2021 przeprowadzać będziemy rehabilitację u pacjentów po przebytym zakażeniu koronawirusem.

W jej skład wchodził będzie indywidualnie dobrany zestaw ćwiczeń oddechowych i ogólnousprawniających oraz regeneracja układu oddechowego za pomocą zabiegu Super Indukcyjnej Stymulacji.

Dlaczego prawidłowa rehabilitacja po Covid-19 jest ważna?

Covid-19 to choroba, która pozostawia po sobie wiele negatywnych powikłań – zaburzenia oddychania, przewlekłe zmęczenie, osłabienie siły mięśniowej, bóle stawowo-mięśniowe, zaburzenia równowagi i koordynacji nerwowo-mięśniowej, problemy z koncentracją i pamięcią oraz bóle głowy.

Konsekwencje przebytej choroby mogą mieć ogromny wpływ na codzienną aktywność pacjenta, prowadząc do utraty samodzielności i zwiększenia podatności na infekcje oraz inne choroby. Aby tego uniknąć warto zadbać o odpowiednią regenerację organizmu po przebytym zakażeniu, niezależnie od tego czy choroba miała przebieg ostry czy łagodny. Pomaga w tym profesjonalna rehabilitacja po covid-19.

Rehabilitacja po Covid-19 – Warszawa i okolice

Szukają Państwo ośrodka opieki medycznej, w którym prowadzona jest rehabilitacja po covid-19? Warszawa to miasto, w którym zapewniamy profesjonalne wsparcie terapeutyczne pacjentom niezależnie od wieku oraz zakresu potrzeb terapeutycznych. Rehabilitujemy zarówno osoby, które relatywnie lekko przeszły zakażenie, jak i pacjentów wymagających intensywnej i profesjonalnej pomocy w zakresie regeneracji układu oddechowego.

Dodatkowe informacje uzyskają Państwo kontaktując się pod nr telefonu: (22) 616 34 72 lub odwiedzając Centrum Medyczne Alpejska.

Zapraszamy do zapisów telefonicznych bądź na miejscu w klinice.