1 View

SIS – Super Indukcyjna Stymulacja

Nowoczesna technologia leczenia bólu i regeneracji organizmu

BTL–6000 SIS (Super Inductive System − Super Indukcyjna Stymulacja) to innowacyjna technologia wykorzystująca pole elektromagnetyczne o wysokiej intensywności, które pozytywnie oddziałuje na ludzką tkankę. BTL SIS działa przeciwbólowo i regeneracyjnie.

Wywołuje miostymulację, miorelaksację, mobilizację stawów, wpływa na poprawę oddychania oraz przyspiesza gojenie złamań.

Super Indukcyjna Stymulacja – kto może skorzystać z zalet SIS?

BTL-6000 SIS to nieinwazyjna metoda terapeutyczna o potwierdzonej skuteczności. Dzięki swoim właściwościom Super Indukcyjna Stymulacja oddziałuje na tkankę nerwowo-mięśniową, co przekłada się na możliwość leczenia schorzeń ostrych i przewlekłych układu mięśniowego i nerwowego. Jednocześnie poprzez zastosowanie odpowiednich ustawień pola elektromagnetycznego SIS stymuluje tkankę mięśniową do reakcji w postaci skurczu mięśni. To pozwala na mobilizację i odblokowanie opracowywanego stawu. Dodatkowo SIS zmniejsza napięcie mięśniowe w opracowywanej partii ciała, skutecznie redukując spastyczność. To wszystko sprawia, że Super Indukcyjna Stymulacja ma szerokie zastosowanie w terapii.

SIS – najczęstsze wskazania:

  • zespół bolesnego barku
  • zespół cieśni nadgarstka
  • regeneracja nerwu
  • redukcja spastyczności
  • stymulacja mięśni oddechowych
  • mobilizacja kręgosłupa piersiowego
  • przepuklina krążka międzykręgowego
  • profilaktyka zaników mięśniowych
  • kolano skoczka
  • złamania

Super Indukcyjna Stymulacja – zabiegi na terenie miasta Warszawa

Pacjentów zainteresowanych skorzystaniem z zalet SIS zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą prywatnego centrum rehabilitacji CMA. Naszym Pacjentom oferujemy sesje terapeutyczne SIS w ramach zabiegów indywidualnych i dostępnych w pakietach. Zapewniamy krótkie terminy oczekiwania na zabiegi. W celu ustalenia dogodnego terminu rozpoczęcia terapii SIS prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Nasi Specjaliści pozostają do Państwa dyspozycji na wypadek potrzeby skonsultowania wskazań do zabiegu oraz identyfikacji ewentualnych przeciwskazań do poddania się Super Indukcyjnej Stymulacji.

 

Super indukcyjna stymulacja Warszawa Międzylesie – skorzystaj z oferty innowacyjnych zabiegów

Super indukcyjna stymulacja to nowoczesna i innowacyjna metoda terapeutyczna, która zdobywa coraz większą popularność w dziedzinie rehabilitacji. Wykorzystując zaawansowane technologie magnetyczne, ta forma stymulacji ma na celu poprawę funkcji mięśni oraz przyspieszenie procesu regeneracji tkanek. 

Super indukcyjna stymulacja jest często stosowana w leczeniu różnych schorzeń ortopedycznych, neurologicznych czy reumatologicznych. Dzięki swojej skuteczności w redukcji bólu, poprawie siły mięśniowej i zwiększeniu zakresu ruchu, staje się atrakcyjną opcją dla pacjentów poszukujących nowoczesnych i efektywnych metod terapeutycznych. 

Jeżeli jesteś zainteresowanych super indukcyjną stymulacją i mieszkasz w Warszawie lub okolicach, możesz zapisać się na konsultację ze specjalistą w naszym CMA. Nasi specjaliści dostosują przebieg terapii do indywidualnych potrzeb pacjenta, starając się, osiągnąć jak najlepsze efekty leczenia.

 

Zapisz się już teraz!