Centrum Medyczne Alpejska

Centrum Medyczne Alpejska

ul. Alpejska 4, Warszawa - Anin

(22) 616 34 72

Specjalista pulmonolog


Pulmonologia (pneumonologia) to dział medycyny zajmujący się diagnostyką, leczeniem i profilaktyką chorób układu oddechowego. Najczęstsze choroby układu oddechowego to astma, gruźlica, mukowiscydoza, odma opłucnowa, przewlekła obturacyjna choroba płuc (POChP), pylica płuc, rak płuca, sarkoidoza, zapalenie oskrzeli i płuc.

 

W naszym Centrum Medycznym Alpejska współpracujemy z wybitnym specjalistą z dziedziny pulmonologii prof. dr hab. n. med. Tomaszem Targowskim z Wojskowego Instytutu Medycznego Centralnego Szpitala Klinicznego MON przy ul. Szaserów 128 w Warszawie.

 

Naszym Pacjentom oferujemy z zakresu pulmonologii:

Podczas wizyty w Centrum Medycznym Alpejska, nasz pulmonolog przeprowadzi dokładny wywiad z pacjentem oraz wykona niezbędne badania diagnostyczne, aby opracować plan leczenia. Pulmonolog to specjalista od chorób układu oddechowego, dlatego przyjmuje przede wszystkim pacjentów, u których występują objawy takie jak:

Pulmonolog zajmuje się również profilaktyką, dlatego warto zwrócić się do niego o poradę, aby dowiedzieć się, w jaki sposób zapobiegać nieprzyjemnym dolegliwościom. Nasze centrum medyczne znajduje się na terenie miasta Warszawa, na osiedlu Anin w dzielnicy Wawer. Zachęcamy do umówienia się na wizytę z naszym specjalistą.