Centrum Medyczne Alpejska

Centrum Medyczne Alpejska

ul. Alpejska 4, Warszawa - Anin

(22) 616 34 72

Punkt pobrań diagnostycznych


Chcesz wykonać badania laboratoryjne, ale do głównego oddziału Centrum Medycznego jest ci nie po drodze? Sprawdź nasze autoryzowane punkty pobrań diagnostycznych i wybierz ten, który znajduje się w najbliższej okolicy. Centrum Medyczne Alpejska to prywatna klinika, w której możliwe jest wykonanie badań laboratoryjnych. Poza główną placówką,  posiada także dodatkowe punkty pobrań diagnostycznych, w których możesz poddać się badaniom – szybko i bezpiecznie. A wszystko to z myślą o wygodzie i komforcie naszych pacjentów, którzy nie chcą tracić czasu na dojazdy do głównego oddziału.

 

W każdym punkcie wykonywany jest pełny zakres badań laboratoryjnych, a wyniki dostępne są tak samo szybko jak w przypadku głównego oddziału. Dzięki temu nie musisz przemierzać całego miasta, by wykonać badania oceniające stan zdrowia. To jeszcze większa wygoda dla ciebie. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy punkt pobrań diagnostycznych był przyjazny dla pacjentów. Stwarzamy  dogodne warunki dla wszystkich osób chcących się przebadać,  gwarantując komfort podczas pobierania próbek. Odpowiednie warunki i sposób przechowywania próbek to także pewność, że otrzymane wyniki badań będą prawidłowe.

 

Próbki oddane w punktach pobrań diagnostycznych trafiają do najlepszych, certyfikowanych laboratoriów i tam są poddawane dokładnej analizie. Dzięki temu masz pewność, że wyniki będą wolne od błędów.

 

Sprawdź lokalizację najbliższego punktu pobrań i zgłoś się do niego już teraz.