Centrum Medyczne Alpejska

Centrum Medyczne Alpejska

ul. Alpejska 4, Warszawa - Anin

(22) 616 34 72

Pakiety rehabilitacyjne


li Program rehabilitacji oddechowej dla chorych na przewlekłą obturacyjną chorobę płuc (POChP) - Zmniejsza kaszel i duszność, poprawia pracę mięśni oddechowych i wydolność fizyczną, poprawia jakość życia chorych.
li Program rehabilitacji oddechowej dla chorych przed i po zabiegach na klatce piersiowej - Zmniejsza kaszel i duszność, poprawia pracę mięśni oddechowych i wydolność fizyczną, poprawia jakość życia chorych.
li Program rehabilitacji oddechowej dla chorych po urazach klatki piersiowej  -  Zmniejsza kaszel i duszność, poprawia pracę mięśni oddechowych i wydolność fizyczną, poprawia jakość życia chorych.
li Program rehabilitacji oddechowej dla chorych po zapaleniach płuc - Zmniejsza kaszel i duszność, poprawia pracę mięśni oddechowych i wydolność fizyczną, poprawia jakość życia chorych.
li Program rehabilitacji oddechowej dla chorych po zapaleniach opłucnej -  Zmniejsza kaszel i duszność, poprawia pracę mięśni oddechowych i wydolność fizyczną, poprawia jakość życia chorych.
li Program rehabilitacji oddechowej dla chorych na nowotwory klatki piersiowej - Zmniejsza kaszel i duszność, poprawia pracę mięśni oddechowych i wydolność fizyczną, poprawia jakość życia chorych.
li Indywidualnie dobierane programy rehabilitacji oddechowej dla chorych z innymi schorzeniami klatki piersiowej - Zmniejsza kaszel i duszność, poprawia pracę mięśni oddechowych i wydolność fizyczną, poprawia jakość życia chorych.
li Rehabilitacja po mastektomii – Jest skutecznym sposobem odzyskiwania pełnej sprawności psychofizycznej. To ważny, nieodłączny element terapii po usunięciu piersi. Rehabilitacja po mastektomii ma na celu zapewnić pacjentowi powrót do jakości życia z przed choroby.
li Rehabilitacja po endoprotezoplastyce stawu biodrowego – Główną przyczyną wszczepiania endoprotez w stawach są zmiany zwyrodnieniowe, osteoporoza i inne nieprawidłowości w budowie stawu biodrowego, np. dysplazja.
li Rehabilitacja w nietrzymaniu moczu – Pozwala uniknąć mimowolnego, niezależnego od świadomości osoby oddawania moczu (mikcji).
li Rehabilitacja po rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego (ACL) – Zerwanie więzadła krzyżowego przedniego (ACL) jest częstym urazem sportowym stawu kolanowego.
li Szkoła bólów krzyża – W dobie rozwijającej się cywilizacji i związanego z tym siedzącego trybu życia, coraz częściej uskarżamy się na ból pleców. Czynności życia codziennego powodują ciągłe ograniczenie pracy mięśni lędźwiowych i grzbietu.