Centrum Medyczne Alpejska

Centrum Medyczne Alpejska

ul. Alpejska 4, Warszawa - Anin

(22) 616 34 72

Geriatra


geriatra lekarz dla seniorówCentrum Medyczne Alpejska oferuje Państwu kompleksowe usługi medyczne obejmujące m.in. rehabilitację, fizjoterapię, reumatologię czy pulmonologię. Nasz zespół to grupa wybitnych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Działamy głównie jako poradnia rehabilitacyjna, jednak cały czas staramy się rozwijać, dzięki czemu nasza oferta dopasowana jest do osób w każdym wieku – zarówno młodszych, jak i starszych.

 

Jednym ze specjalistów, który cieszy się największym zainteresowaniem naszych pacjentów, jest lekarz dla seniorów – czyli geriatra. Zajmuje się on wyłącznie osobami starszymi, specjalizując się w charakterystycznych dla podeszłego wieku schorzeniach. Usługi świadczone w naszym centrum dotyczą zarówno profilaktyki oraz diagnozowania, jak i leczenia wszelkich zmian związanych ze stawami czy kręgosłupem – których u starszych ludzi bardzo trudno uniknąć. Uciążliwy ból kręgosłupa spowodowany różnego rodzaju zwyrodnieniami to coś, z czym nasz geriatra bez problemu sobie poradzi. W tym celu najczęściej zapisywana jest pacjentowi odpowiednia rehabilitacja. Może to być np. elektroterapia, sonoterapia, krioterapia czy gimnastyka ogólnorozwojowa. Nasi pacjenci mogą także skorzystać ze specjalnego masażu relaksacyjnego. Bardzo ciekawą opcją są pakiety na konsultacje specjalistyczne, które można zafundować członkowi rodziny lub innej bliskiej osobie. Lekarz dla seniorów przyjmujący w Centrum Medycznym Alpejska przeprowadza wywiad z pacjentami i na jego podstawie decyduje o przepisaniu wskazanego leczenia – np. zabiegów fizjoterapeutycznych. Możliwe jest także skierowanie pacjenta na leczenie w sanatorium lub uzdrowisku.

 

Kompleksowa opieka medyczna – Warszawa

Geriatra jest specjalistą zajmującym się wieloma różnymi problemami, o które w zaawansowanym wieku nie trudno. Można zgłosić się do niego z dolegliwościami ze strony układu nerwowego lub nadciśnieniem. W każdym z tych przypadków pacjentowi zostanie udzielona fachowa pomoc.

Centrum Medyczne Alpejska znajduje się przy ulicy Alpejskiej 4 w Warszawie. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu umówienia się na wizytę. Mogą Państwo także skorzystać ze specjalnego formularza, który dostępny jest na naszej stronie internetowej w zakładce „Kontakt”. Jeżeli natomiast chcieliby Państwo nieco bliżej poznać naszych specjalistów – w zakładce „Nasi specjaliści” znajdują się wszystkie ważne informacje dotyczące przyjmujących w klinice lekarzy.

Mogą Państwo zadbać o swoje zdrowie już teraz. Wystarczy, że wybierzecie Centrum Medycyny Alpejska i oddacie się w ręce naszych wybitnych specjalistów.