Centrum Medyczne Alpejska

Centrum Medyczne Alpejska

ul. Alpejska 4, Warszawa - Anin

(22) 616 34 72

fizjoterapia slajd

Fizjoterapia w Sporcie


Już dziś przygotuj się do sezonu zimowego! Oferujemy atrakcyjne pakiety zabiegów: zdrowy start w sporcie, przygotowanie do sezonu narciarskiego, fizjoterapia po urazach sportowych.

fizjoterapia warszawa

 

Uprawianie sportów – bez względu na dyscyplinę – zawsze wiąże się z większym ryzykiem wystąpienia kontuzji. Niekiedy uraz jest na tyle poważny, że na długi czas wyklucza z możliwości kontynuowania sportu.

 

Nie pozwól, by kontuzja wyeliminowała twoje sportowe hobby

 

Centrum Medyczne Alpejska to prywatna klinika, dzięki możesz szybko wrócić do uprawiania dyscypliny, bez względu na rodzaj kontuzji. Fizjoterapia prowadzona jest przez wybitnych specjalistów, dla których sprawność pacjentów jest wartością nadrzędną. Dokładają wszelkich starań, aby leczenie kontuzji przebiegało sprawnie i bez żadnych komplikacji. Wykwalifikowani fizjoterapeuci podchodzą do każdego pacjenta indywidualnie. Ustalają kompletny program zabiegów i ćwiczeń, które mają pomóc w powrocie do sportu. W naszej ofercie znajdziesz więc zarówno pojedyncze zabiegi. Nasza propozycja obejmuje ponadto gotowe pakiety zabiegów:

  • Zdrowy Start w Sporcie,
  • Przygotowanie do sezonu narciarskiego,
  • Fizjoterapia po urazach sportowych.

Dzięki nim nie tylko zapobiegniesz poważnym urazom, ale i skrócisz okres regeneracji oraz znacząco przyspieszysz powrót do pełnej sprawności.

 

Centrum Medyczne Alpejska to klinika działająca w mieście Warszawa, a w szczególności na osiedlach Wawer i Anin. Jeśli więc potrzebujesz profesjonalnej pomocy fizjoterapeutycznej.

 

Fizjoterapia przygotuje do sportu i wyleczy kontuzje.
Już teraz zgłoś się do nas, by poznać szczegóły oferty.